Все одно швидко помруть? "Мобіків" перекидають на лінію фронту без їжі та оснащення, - голова Луганської ОВА

ґфффффффффффотр9У Алчевську Луганської області до лав окупаційної армії забирають рятувальників, а мобілізованих росіян не забезпечують ані їжею, ані оснащенням. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація у Telegram, передають Патріоти України.

«Мобілізованих одразу кидають до наближених до фронту ділянок без їжі, води та будь-якого оснащення. Інструмент для обладнання позицій ті або купують самі, або забирають у місцевих жителів, якщо в останніх хоч щось залишилося», — йдеться в публікації.

Крім того, загарбницька влада Луганщини фактично визнала фейковість проведених у 2014 та 2022 роках так званих референдумів. Днями депутати «народної ради ЛНР» ухвалили «закон» про систему виборчих комісій, комісій референдуму в «ЛНР». Цим актом, зокрема, передбачаються права та обов’язки членів виборчої комісії першого складу, яка формуватиметься з 12 членів строком на п’ять років, пояснили в ОВА.

«Тобто під час організації минулих голосувань цієї комісії не було. Хто займався контролем підрахунку? Навіть загарбники це визнали — законодавчо», — додали в повідомленні.

За даними Луганської ОВА, російські окупанти стягують мобілізованих, ув’язнених та кадрових військових на Сватівський та Кремінський напрямок на Луганщині.

Налякані, що ЗСУ можуть на плечах відступаючих зайти до Криму: Маломуж про причини підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 18:30

Підрив дамби Каховської гідроелектростанції, який спричинив катастрофу на півдні України, російськими окупантами був пов'язаний з можливим контрнаступом ЗСУ.Про це багато говорилося в публічному просторі, його чекали з дня на день, в тому числі й на Хе...

"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою Путіна"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою Путіна

середа, 7 червень 2023, 17:45

Російські окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою свого диктатора Володимира Путіна. Підрив здійснили 6 червня вибухівкою, яку вони заклали ще восени 2022 року. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов. ...