"Все они хохлы, даже Захарченко": Фанат "ДНР" Прилєпін поскаржився на жителів Донбасу

Письменник-терорист був змушений визнати, що мешканці окупованих територій, незважаючи на російську мову та пропаганду, суттєво відрізняються від росіян із РФ.

Захар Прилєпін. Фото: Комсомольская правда.

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював в рядах терористів "ДНР", визнав, що всі жителі Донбасу є українцями і сильно відрізняються від росіян. Про це повідомив блогер "Кримський бандерівець" в Twitter, зазначивши, що Прилєпін назвав жителів Донбасу спочатку "українцями", потім "хохлами", передають Патріоти України.

"Так всі вони українці. Є, звичайно, реально, малоросійський характер... Ми росіяни, понаїхали туди з Росії. Звичайно, вони сильно відрізняються від нас, чесно кажучи. Вони, звичайно, хохли, навіть донецькі", - заявив фанат "руского міра".

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...