"Все они хохлы, даже Захарченко": Фанат "ДНР" Прилєпін поскаржився на жителів Донбасу

Письменник-терорист був змушений визнати, що мешканці окупованих територій, незважаючи на російську мову та пропаганду, суттєво відрізняються від росіян із РФ.

Захар Прилєпін. Фото: Комсомольская правда.

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював в рядах терористів "ДНР", визнав, що всі жителі Донбасу є українцями і сильно відрізняються від росіян. Про це повідомив блогер "Кримський бандерівець" в Twitter, зазначивши, що Прилєпін назвав жителів Донбасу спочатку "українцями", потім "хохлами", передають Патріоти України.

"Так всі вони українці. Є, звичайно, реально, малоросійський характер... Ми росіяни, понаїхали туди з Росії. Звичайно, вони сильно відрізняються від нас, чесно кажучи. Вони, звичайно, хохли, навіть донецькі", - заявив фанат "руского міра".

Казахстан не визнає результатів псевдореферендумів на окупованих українських територіях, - МЗС республіки

понеділок, 26 вересень 2022, 12:07

Як повідомляє Казахське телеграфне агентство, керівництво держави підтримує принципи територіальної цілісності держав, їхньої суверенної рівності та мирного співіснування. "Що стосується проведення самопроголошеними державами ЛНР та ДНР, й військовими ...

Лукашенко терміново прилетів на Росію до Путіна (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 12:00

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко Лукашенко сьогодні проведе зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ. Повідомляється, що переговори лідерів розпочнуться найближчим часом. . ...