"Все про бабло і вигоду": Екс-розвідник розповів про зв'язок Меркель з КДБ та Путіним

Екс-розвідник розповів про зв'язок Меркель з КДБ та ПутінимЕкс-розвідник РФ і публіцист Сергій Жирнов не виключає, що колишній канцлер Ангела Меркель у молодості була "на гачку" у КДБ і надалі не просто так дотримувалася проросійської позиції, передають Патріоти України.

"Кажуть, у неї папашка був якийсь пастор. А ми ж розуміємо, що за часів Штазі, якщо тобі дозволяють займатися не зовсім комуністичною діяльністю, значить, на тебе є компромат або ти у них "на гачку". Можливо, і сама Меркель була у них "на гачку", - заявив він.

За словами Жирнова, навряд чи у них був якийсь страшний компромат на Меркель, та й у Німеччині в цілому нікого і вербувати не треба було: "У Німеччині все про бабло і вигоду. Співпраця з Росією їх влаштовувала, вона була вигідною для Німеччини".

Екс-розвідник упевнений, що зараз посадити Меркель за роботу на інтереси російського диктатора Путіна буде складно, оскільки будь-який її адвокат зведе все до того, що вона в першу чергу переслідувала інтереси Німеччини.

"Оздоровлюємо та навчаємо": У Білорусі захотіли "похизуватися" перед іноземними послами викраденими в Україні дітьми

субота, 30 вересень 2023, 13:28

Білоруська влада має намір легалізувати воєнний злочин викрадення українських дітей з тимчасово окупованих територій. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України, передають Патріоти України. Зокрема, 4 жовтня білоруська сторона має на...

На Волині УПЦ МП покарала священника за богослужіння разом із ПЦУ за полеглих воїнів

субота, 30 вересень 2023, 11:59

Митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл УПЦ МП тимчасово заборонив у священнослужінні протоієрея Олександра Колба, настоятеля Маріє-Магдалинінського храму Луцька. Відповідний указ було опубліковано вчора, 29 вересня, передають Патріоти України. Зокрем...