Все ретельно продумано: Казанський пояснив, для чого росіяни "зливають" відео з катуваннями українців

Росіяни цілком свідомо опублікували відео з катуванням українського військовополоненого. У такий спосіб вони виконали для себе кілька цинічних завдань, передають Патріоти України.

Про це 24 каналу розповів український журналіст Денис Казанський. За його словами, такі вчинки – це послання як українцям, так і росіянам.

Росіяни давно перетворилися на худобу

Насамперед російські окупанти хочуть морально зламати українців. Вони демонструють, що в полон краще не здаватися, бо там буде звірська смерть. Можливо, у такий спосіб окупанти хотіли б, щоб українські захисники відступали зі своїх позицій. Але це відео, навпаки, лише розізлить як військових, так і цивільних.

Окрім цього, ролик оприлюднили, щоб потішити звичайних росіян. Казанський наголошує, що ці особи вже давно втратили все людське.

Багато росіян писали схвальні коментарі на це відео. Вони довели пропагандою ненависті цілий народ до стану худоби. Вони втратили все людське, що в них було. Це істоти, яких важко назвати людьми. Вони просто радіють жахіттям, – підкреслює Денис Казанський.

У Консервативній партії Великобританії бунт на фоні електоральної катастрофи: Харизматичний Борис Джонсон може повернутись до керівництва, – Daily Mail

понеділок, 11 грудень 2023, 9:40

У Консервативній партії Британії назріває розкол. Частина консерваторів виступають за відставку чинного прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака і повернення на цю посаду його попередника Бориса Джонсона. Це, на їхню думку, може врятувати Консерва...

Чому союзники затягують постачання зброї Україні: Фейгін вказав на страх Заходу

понеділок, 11 грудень 2023, 9:23

Торік, на хвилі успіхів ЗСУ на Харківщині і в Херсоні, Захід обіцяв надати Україні всю необхідну зброю для завершення війни. Однак, до весни 2023 року, ця концепція докорінно змінилася. Таку думку висловив російський опозиційний політик, журналіст та п...