"Все русские - ублюдки": Береза поставив росіян на місце у ПАРЄ (відео)

Позафракційний народний депутат, член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Борислав Береза яскраво відреагував на нападки російських пропагандистів у кулуарах. Підтверджуюче відео з'явилося в YouTube, повідомляють Патріоти України.

Так, журналісти з Росії, перериваючи інтерв'ю Берези українським виданням, попросили його дати коментар. Нардеп у відповідь сказав: "Ще раз мене штовхнете, розіб'ю пику!".Росія в ПАРЄ: Береза назвав ціну, за яку Європа "продала" Україну.

Однак і це не зупинило пропагандистів. Вони побігли за Березою, запитавши, чи може він поговорити з ними англійською, на що той дав згоду.

"Скажіть вашу позицію щодо Росії", – звернулися до Берези. "All Russians are bastards. All Russian government are bastards" ( "Всі росіяни – виродки. Весь російський уряд – виродки" – Ред.), – відповів він.

На слова Берези одразу ж відреагував чоловік російської пропагандистки Ольги Скабєєвої, яка не раз вступала в перепалки з нардепом, Євген Попов.

"Це не просто фрік із прізвищем Бляхер. Це представник України, член делегації України в ПАРЄ. І ця істота говорить нам: "Все росіяни виродки ". Не пропоную вам його ненавидіти. Він не заслужив ваших почуттів. Інформую. З такою українською владою зараз має справу наша країна", – висловився він у Twitter.

Хіти тижня. Макрон спричинив в Ізраїлі міжнародний скандал (відео)

середа, 29 січень 2020, 13:00

Конфлікт стався, коли Макрон прогулювався Старим містом і зайшов до базиліки Святої Анни, якою управляє французьке консульство. Французький президент Еммануель Макрон вступив у перепалку з ізраїльськими співробітниками служби охорони, вимагаючи у них п...

Авто розірвало на три частини: У ОРДО у моторошній ДТП розбилися найманці "ДНР"

середа, 29 січень 2020, 12:59

члени НЗФ їхали з Новоазовська на автомобілі «Жигулі». Представники незаконних збройних формувань серйозно постраждали в результаті аварії, яка сталася в районі Новоазовська (тимчасово непідконтрольна українському уряду територія Донецької області). Пр...