"Все русские - ублюдки": Береза поставив росіян на місце у ПАРЄ (відео)

Позафракційний народний депутат, член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Борислав Береза яскраво відреагував на нападки російських пропагандистів у кулуарах. Підтверджуюче відео з'явилося в YouTube, повідомляють Патріоти України.

Так, журналісти з Росії, перериваючи інтерв'ю Берези українським виданням, попросили його дати коментар. Нардеп у відповідь сказав: "Ще раз мене штовхнете, розіб'ю пику!".Росія в ПАРЄ: Береза назвав ціну, за яку Європа "продала" Україну.

Однак і це не зупинило пропагандистів. Вони побігли за Березою, запитавши, чи може він поговорити з ними англійською, на що той дав згоду.

"Скажіть вашу позицію щодо Росії", – звернулися до Берези. "All Russians are bastards. All Russian government are bastards" ( "Всі росіяни – виродки. Весь російський уряд – виродки" – Ред.), – відповів він.

На слова Берези одразу ж відреагував чоловік російської пропагандистки Ольги Скабєєвої, яка не раз вступала в перепалки з нардепом, Євген Попов.

"Це не просто фрік із прізвищем Бляхер. Це представник України, член делегації України в ПАРЄ. І ця істота говорить нам: "Все росіяни виродки ". Не пропоную вам його ненавидіти. Він не заслужив ваших почуттів. Інформую. З такою українською владою зараз має справу наша країна", – висловився він у Twitter.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...