"Все ще йде за планом, чи не так?": У Зеленського відреагували на оголошення часткової мобілізації в Росії

В Офісі президента України відреагували на оголошення часткової мобілізації у країні-агресорці Росії. В ОП зазначили, що всі розповіді Кремля про те, що "все йде за планом", зійшли нанівець, передають Патріоти України.

Замість казок про "взяття Києва за три дні" громадяни РФ отримали мобілізацію. Про це у Twitter повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, на початку повномасштабної війни росіяни закликали знищити Україну за три дні. При цьому в Кремлі заспокоювали тим, що війна нібито "йде за планом".

Подоляк зазначив, що натомість росіяни отримали мобілізацію та загрозу тюремного терміну за дезертирство. Крім того, він наголосив, що для громадян країни-окупантки закривають кордони та блокують банківські рахунки.

"Йшов 210-й день "триденної війни". Росіяни, які вимагали знищити Україну, нарешті отримали: 1. Мобілізацію. 2. Закриті кордони, блокування банківських рахунків. 3. В'язницю за дезертирство. 4. Спецзагони для "опущених" у ПВК. Все ще йде за планом, чи не так? У життя прекрасне почуття гумору", – написав Подоляк.

Мобілізація безробітних проходитиме набагато простіше: В Україні набув чинності новий порядок обліку військовозобов'язаних

понеділок, 30 січень 2023, 19:53

В Україні, на початку нового року, почав діяти новий порядок обліку військовозобов'язаних. Цим порядком, зокрема, значно спрощено процедуру обліку та мобілізації безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб.Про те, як тепер військкомати зможуть "вз...

Приречені на смерть: У Маріуполь завезли ще одну партію "мобіків" - жаліються, що йдуть воювати заради "копійок"

понеділок, 30 січень 2023, 19:44

Командування РФ продовжує звозити до тимчасово окупованого Маріуполя нові партії гарматного м'яса. Мобілізовані росіяни нібито не мають мотивації воювати проти України, а свою участь у бойових діях вони виправдовують бажанням заробити гроші. Два табори...