"Все ще можна виправити": Лерос пояснив, чому команда Зеленського "йде на дно"

Нардеп впевнений, що президент повинен звільнити Єрмака і поставити на його місце технократа.

Гео Лерос. Фото: соцмережі.

Вчора, 31 березня, нардеп від фракції "Слуга народу" Гео Лерос пояснив, чому чинна політична система влади розвалюється і як цьому запобігти, передають Патріоти України.

Він зазначив, що через Андрія Єрмака політична команда Володимира Зеленського почала йти на дно і поки ще це можна виправити. Лерос підкреслює, що вихід з такої ситуації тільки один: президент повинен звільнити Єрмака і поставити на його місце технократа, який буде ефективним управлінцем. Він запевняє, що розвал монобільшості - це прямий наслідок недопрацювання Офісу президента і особисто Єрмака, адже раніше вдавалося проголосувати будь-яке складне рішення виключно за рахунок монокоаліції. Нардеп наголошує, що у фракції є одна група, яка виступає проти здачі інтересів держави і не підтримує дії Єрмака в Мінську. Також він пояснив, що ОП повністю взяв під контроль Офіс Генпрокурора, ДБР і СБУ.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...