"Все стало хитко, прямо зовсім-дон": Кадиров розуміє, що дні Путіна, можливо, полічені, - Сотник

Чеченський диктатор Рамзан Кадиров вже зрозумів, що "запахло смаженим". Зараз він починає усвідомлювати, що дні Путіна в Росії полічені, заявив головний редактор каналу Sotnik-TV, журналіст, письменник, публіцист Олександр Сотник. Під час чату на "Главреді" він зазначив, що за відомостями навколокремлівських кіл, Кадиров нібито просив у Путіна добро на створення своєї ПВК, передають Патріоти України.

"До розумного академіка в голову прийшов "адин світлий мисль", що він виживе тільки при наявності ПВК (що, загалом, правильно). А якщо у нього не буде своєї армії, відданої йому повністю, обсипаної золотом, його головою просто гратимуть у футбол через день після загибелі Путіна", - пояснив Сотник.

Також він зазначив, що Кадиров почав усвідомлювати, що наближаються нові реалії, в яких йому доведеться виживати без Путіна.

"Кадиров розуміє, що дні Путіна, можливо, полічені. Кадиров зараз знаходиться в тому стані, коли "все стало хитко-дон, прямо зовсім-дон", тому йому потрібно або служити, або "извінісь немедленнно-дон". Він намагатиметься якось виживати, бо нові реалії вже на порозі, він їх чекає. Він повинен бути готовий, він повинен бути у всеозброєнні зі своєю ПВК, коли нова реальність постукає до нього в двері", - підсумував письменник.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72 бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...