Все таємне стає явним: Розсекречені особистості путінських морпіхів, які брали участь в окупації Криму (фото)

Волонтери проаналізували сторінки в соціальних мережах та встановили особисті дані декількох морських піхотинців з однієї бригади.

Окупанти видали себе. Фото: соцмережі.

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm знайшли нові докази, що свідчать про участь в захопленні українського Криму військовослужбовців зі складу 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ РФ, передають Патріоти України.
Так, волонтери, які проаналізували сторінки в соціальних мережах встановили особисті дані декількох морських піхотинців з цієї бригади. Один з них - Едуард Гаріфуллін (1995 р.н.) з Казані (Республіка Татарстан, РФ). Він служив на великому десантному кораблі «Микола Фільченков».

На заголовному фото він - в центрі. Саме з цієї фотографії волонтери змогли встановити особисті дані та інших окупантів. Один з них - Кирило Шустов (на фото зліва). Він - уродженець Таганрога (Ростовська область РФ) 1990 року народження.

Третій (на заголовному фото праворуч) - Кару Яман з Калмикії. На цій фотографії він також справа.

До речі, ідентифікувати Кару Яманова допомогли фотографії ще одного російського військовослужбовця - Владислава Деркача (1993 року народження). Він живе в Краснодарі, але на його сторінці в соцмережах вказано місце народження - Донецьк. Його батько вчився в школі в Макіївці, а зараз живе в Краснодарі. Інші родичі живуть в різних містах Росії. Також є родичі на окупованій території України.

А нагородні документи до медалей за окупацію Криму підписував командир 197-ї БрДК капітан 1-го рангу Олексій Володимирович Комаров, чиї дані внесені в базу «Миротворця».


Кабмін призначив нового голову Київської ОДА: Що про нього відомо (фото)

середа, 27 травень 2020, 14:44

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Василя Володіна на посаду голови Київської обласної державної адміністрації. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 27 травня. Зараз Володін тимчасово виконує обов'язки голови Київськ...

"Видел вчера до боли знакомое мне, россиянину, зрелище: штурм музея ДБРовцами. Так же никаких документов, так же ломая двери. Типичная акция политического преследования", - блогер

середа, 27 травень 2020, 14:22

"Видел вчера, 26 мая, по "Прямому" до боли знакомое мне, россиянину, зрелище: штурм музея ДБРовцами (в Москве это были бы ОМОНовцы или просто ФСБшники). Так же никаких документов, так же не представляясь, так же ломая двери. Типичная акция политическог...