
Супутники зняли нову секретну російську арктичну базу, де розміщується зграя спеціально навчених білух-шпигунів. Один кит приплив до берегів Норвегії, передають Патріоти України із посиланням на DailyMail.
За словами місцевих, які побачили білуху, вона відгукується на команди людей. На тілі була упряжка з написом обладнання Санкт-Петербурга. За інформацією видання, на ссавці було кріплення для камери. Проаналізувавши супутникові знімки, фахівці дійшли висновку, що Росія перенесла зграю білух на базу Оленяча Губа в бухті Баренцевого моря. Один кит втік до Норвегії.
Аналітики HI Sutton виявили біля пірсу дві нові ручки. Згідно з їхніми даними, російський флот все ще працює з морськими ссавцями в Арктиці. На пристані також був пришвартований російський шпигунський корабель Янтар.
У 2017 році пропагандистський телеканал Звезда оприлюднив програму експериментів із китами у військових цілях. Їхня мета полягала в тому, щоб використовувати морських ссавців у підводній війні, зокрема їх намагалися навчити вбивати ворогів.
У Росії вже встигли заявити, що кит втік із цивільного дослідного інституту в Санкт-Петербурзі.




Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...