
Супутники зняли нову секретну російську арктичну базу, де розміщується зграя спеціально навчених білух-шпигунів. Один кит приплив до берегів Норвегії, передають Патріоти України із посиланням на DailyMail.
За словами місцевих, які побачили білуху, вона відгукується на команди людей. На тілі була упряжка з написом обладнання Санкт-Петербурга. За інформацією видання, на ссавці було кріплення для камери. Проаналізувавши супутникові знімки, фахівці дійшли висновку, що Росія перенесла зграю білух на базу Оленяча Губа в бухті Баренцевого моря. Один кит втік до Норвегії.
Аналітики HI Sutton виявили біля пірсу дві нові ручки. Згідно з їхніми даними, російський флот все ще працює з морськими ссавцями в Арктиці. На пристані також був пришвартований російський шпигунський корабель Янтар.
У 2017 році пропагандистський телеканал Звезда оприлюднив програму експериментів із китами у військових цілях. Їхня мета полягала в тому, щоб використовувати морських ссавців у підводній війні, зокрема їх намагалися навчити вбивати ворогів.
У Росії вже встигли заявити, що кит втік із цивільного дослідного інституту в Санкт-Петербурзі.




Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...