Все таємне стає явним: У радника Путіна, який заперечував великі доходи, знайшли віллу на Карибах (фото)

У радника президента РФ Володимира Путіна Валентина Юмашева і його дружини Тетяни знайшли елітну віллу за 15 млн євро на острові Сен-Бартельмі в Карибському морі. Про це повідомляється в розслідуванні "Новой газеты", передають Патріоти України.

Журналісти підкреслили, що подружжя не раз публічно заявляло, нібито в них немає й ніколи не було великих грошей і зарубіжної нерухомості. Про те, що Юмашев – радник глави держави-агресора на громадських засадах, стало відомо тільки в 2018 році, хоча він виконував свої обов'язки вже 18 років.

Вілла на Сен-Бартельмі
Особняк радника Путіна на громадських засадах

У 2020-му, за даними французького комерційного реєстру, Юмашеві стали власниками компанії CDA, зареєстрованої на Сен-Бартельмі, в окрузі Анс-де-Кая. Ця фірма створена "для придбання об'єктів нерухомості".

Документи про покупку
Острів Сен-Бартелемі

Крім того, радник Путіна як представник компанії CDA оформив у нотаріуса документи на покупку будинку на острові площею 2,5 тис. квадратних метрів за 15 млн євро.

Новая газета
Новая газета

"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...