Все-таки біологічна зброя? Комітет по закордонних справах США представив докази витоку COVID-19 з спецлабораторії Китаю

У Комітеті по закордонних справах США опублікували частину розслідування, присвячену походженню коронавірусу. На думку слідчих, SARS-CoV-2 поширився світом в результаті витоку з Уханьского інституту вірусології, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Hill.

З цієї причини влада США повинна закликати Китай до відповідальності, вважають республіканці.

Текст опублікував старший республіканець Комітету по закордонних справах Майкл Маккол. Він вимагає, щоб Конгрес наклав санкції на вчених з уханьської лабораторії, а також на представників Комуністичної партії Китаю.

У причетності до події звинувачують і зоолога Пітера Дасзака, який представляв США у складі міжнародної групи експертів. Республіканці вважають, що він повинен постати перед судом.

Для нього "епоха бідності" закінчилася: "Слуга народу" прийшов в Раду в дорогій "армійській" куртці (фото)

середа, 22 вересень 2021, 12:59

Народний депутат України від фракції партії "Слуга народу" Олександр Кабанов з'явився в зал Верховної Ради в досить специфічній і відносно дорогій куртці. Парламентарія зняв фотокореспондент Роман Пєтушков, повідомляють Патріоти України. Так, Кабанов п...

Злочинці випустили не менше 10 куль: З'явилися фото обстріляного авто помічника Зеленського Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 12:30

У районі села Лісники Київської області обстріляли авто першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Нацполіція Київської області публікує фото з місця замаху на Шефіра, повідомляють Патріоти України. Поранено водія Шефіра, він до...