
Російський терорист, так званий голова маріонеткової "Донецької народної республіки" Денис Пушилін заявив про "націоналізацію" українських підприємств у Маріуполі. Йдеться, зокрема, про "Азовсталь" та завод "Імені Ілліча", які росіяни зрівняли із землею під час окупації міста, інформують Патріоти України.
Пушилін назвав зруйновані підприємства "власністю держави", маючи на увазі Росію. "Все це власність держави. Усі відповідні рішення вже ухвалені", – цитують терориста російські пропагандистські ЗМІ.
Він додав, що російський уряд нібито вже затвердив процедуру "націоналізації" українського майна. За словами Пушиліна, він має "значний список" таких активів.
Тим часом, в окупованому Маріуполі росіяни ріжуть завод "Азовсталь" на металобрухт. Окупанти системно знищували та знищують найбільше металургійне підприємство Донбасу, але ресурсів та засобів відновити інфраструктуру хоча б частково у них немає.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...