
Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що йде на партійні праймеріз по відбору кандидата на посаду мера Києва. Про це, за визначенням Мережі, чоловік відомий у 1990-х серед "реальних пацанів" як Коля Оболонський написав в Instagram, зазначають Патріоти України.
"Зважаючи на досить жвавий інтерес киян та журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз.
Я відчуваю досить потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести", - написав Тищенко.
Тищенко звернувся до всіх депутатів, які вирішили брати участь в праймеріз, заявивши, що для всіх учасників вони стануть "періодом народження нових ідей та шляхів досягнення".
"Я виступаю за нові підходи, за нові та чесні правила, за нові ідеї та сенси", - наголосив нардеп.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...