
Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що йде на партійні праймеріз по відбору кандидата на посаду мера Києва. Про це, за визначенням Мережі, чоловік відомий у 1990-х серед "реальних пацанів" як Коля Оболонський написав в Instagram, зазначають Патріоти України.
"Зважаючи на досить жвавий інтерес киян та журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз.
Я відчуваю досить потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести", - написав Тищенко.
Тищенко звернувся до всіх депутатів, які вирішили брати участь в праймеріз, заявивши, що для всіх учасників вони стануть "періодом народження нових ідей та шляхів досягнення".
"Я виступаю за нові підходи, за нові та чесні правила, за нові ідеї та сенси", - наголосив нардеп.
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...