
Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що йде на партійні праймеріз по відбору кандидата на посаду мера Києва. Про це, за визначенням Мережі, чоловік відомий у 1990-х серед "реальних пацанів" як Коля Оболонський написав в Instagram, зазначають Патріоти України.
"Зважаючи на досить жвавий інтерес киян та журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз.
Я відчуваю досить потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести", - написав Тищенко.
Тищенко звернувся до всіх депутатів, які вирішили брати участь в праймеріз, заявивши, що для всіх учасників вони стануть "періодом народження нових ідей та шляхів досягнення".
"Я виступаю за нові підходи, за нові та чесні правила, за нові ідеї та сенси", - наголосив нардеп.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...