
Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що йде на партійні праймеріз по відбору кандидата на посаду мера Києва. Про це, за визначенням Мережі, чоловік відомий у 1990-х серед "реальних пацанів" як Коля Оболонський написав в Instagram, зазначають Патріоти України.
"Зважаючи на досить жвавий інтерес киян та журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз.
Я відчуваю досить потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести", - написав Тищенко.
Тищенко звернувся до всіх депутатів, які вирішили брати участь в праймеріз, заявивши, що для всіх учасників вони стануть "періодом народження нових ідей та шляхів досягнення".
"Я виступаю за нові підходи, за нові та чесні правила, за нові ідеї та сенси", - наголосив нардеп.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...