
Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що йде на партійні праймеріз по відбору кандидата на посаду мера Києва. Про це, за визначенням Мережі, чоловік відомий у 1990-х серед "реальних пацанів" як Коля Оболонський написав в Instagram, зазначають Патріоти України.
"Зважаючи на досить жвавий інтерес киян та журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз.
Я відчуваю досить потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести", - написав Тищенко.
Тищенко звернувся до всіх депутатів, які вирішили брати участь в праймеріз, заявивши, що для всіх учасників вони стануть "періодом народження нових ідей та шляхів досягнення".
"Я виступаю за нові підходи, за нові та чесні правила, за нові ідеї та сенси", - наголосив нардеп.
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...