"Все управління винесли": Гіркін істерить через точні удари ЗСУ по командних пунктах РФ

Колишній "міністр оборони" "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів про новий розгром російських окупаційних військ в Україні. Як підкреслив він на відео, опублікованому в мережі, в результаті ударів ЗСУ обезголовленими виявилися відразу кілька військових з'єднань РФ в Україні, передають Патріоти України.

Він уточнив, що під Брянкою в Луганській області було завдано удару по командному пункту 106 повітряно-десантної дивізії РФ.

За його даними, за 2 тижні до удару ЗСУ командування ВДД під Брянкою щодня проводило наради в одному і тому ж місці. На його думку, про це знала розвідка ЗСУ, в результаті було завдано результативний удар по окупантам РФ.

"Командний пункт знаходився на цьому місці, як мінімум два тижні. Слава богу комдива на місці не було... про яке маскування ви говорите?", - поскаржився "Стрілок".

Він також додав, що в результаті удару ЗСУ було знищено командування 20-ї мотострілецької дивізії окупантів РФ. При цьому разом з комдивом були ліквідовані і його заступники. "Там все управління винесли. Це марно приховувати", - додав Гіркін.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...