
Колишній "міністр оборони" "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів про новий розгром російських окупаційних військ в Україні. Як підкреслив він на відео, опублікованому в мережі, в результаті ударів ЗСУ обезголовленими виявилися відразу кілька військових з'єднань РФ в Україні, передають Патріоти України.
Він уточнив, що під Брянкою в Луганській області було завдано удару по командному пункту 106 повітряно-десантної дивізії РФ.
За його даними, за 2 тижні до удару ЗСУ командування ВДД під Брянкою щодня проводило наради в одному і тому ж місці. На його думку, про це знала розвідка ЗСУ, в результаті було завдано результативний удар по окупантам РФ.
"Командний пункт знаходився на цьому місці, як мінімум два тижні. Слава богу комдива на місці не було... про яке маскування ви говорите?", - поскаржився "Стрілок".
Він також додав, що в результаті удару ЗСУ було знищено командування 20-ї мотострілецької дивізії окупантів РФ. При цьому разом з комдивом були ліквідовані і його заступники. "Там все управління винесли. Це марно приховувати", - додав Гіркін.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...