
Колишній "міністр оборони" "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів про новий розгром російських окупаційних військ в Україні. Як підкреслив він на відео, опублікованому в мережі, в результаті ударів ЗСУ обезголовленими виявилися відразу кілька військових з'єднань РФ в Україні, передають Патріоти України.
Він уточнив, що під Брянкою в Луганській області було завдано удару по командному пункту 106 повітряно-десантної дивізії РФ.
За його даними, за 2 тижні до удару ЗСУ командування ВДД під Брянкою щодня проводило наради в одному і тому ж місці. На його думку, про це знала розвідка ЗСУ, в результаті було завдано результативний удар по окупантам РФ.
"Командний пункт знаходився на цьому місці, як мінімум два тижні. Слава богу комдива на місці не було... про яке маскування ви говорите?", - поскаржився "Стрілок".
Він також додав, що в результаті удару ЗСУ було знищено командування 20-ї мотострілецької дивізії окупантів РФ. При цьому разом з комдивом були ліквідовані і його заступники. "Там все управління винесли. Це марно приховувати", - додав Гіркін.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...