На Білгородщині вирує кадровий голод серед чиновників. Причиною цьому стала війна в Україні. Про це повідомляє російське видання «Медуза», передають Патріоти України.
Як зазначив, губернатор Білгородської області РФ В’ячеслав Гладков, чиновники вступають у добровольче формування «Барс-Білгород». Його учасникам обіцяли заплатити не менше ніж по 80 тис. рублів.
Гладков висловив сподівання, що домовиться з Міноборони РФ про ротацію чиновників. «Для мене це – великі кадрові проблеми. Сподіваюся, що ми домовимося з Міноборони РФ про поетапну ротацію, насамперед керівників, які допомагатимуть «БАРСу-Бєлгороду» і не залишать своїх робочих місць, бо кадрова проблема, ще раз повторюся, є у всіх сферах», – написав він.
До «БАРС-Білгород» вступили заступники губернатора Олександр Лоренц і Рустем Зайнуллін, а також голова Губкінського міського округу Михайло Лобазнов.
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...
Рішення лідера польської опозиційної партії «Право і справедливість» (PiS) Ярослава Качинського повернути Україні орден Ярослава Мудрого II ступеня викликає жаль і вийшла за межі історичної пам’яті. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віталій Пор...