"Все ушли на фронт": Губернатор Білгородщини поскаржився на брак чиновників

На Білгородщині вирує кадровий голод серед чиновників. Причиною цьому стала війна в Україні. Про це повідомляє російське видання «Медуза», передають Патріоти України.

Як зазначив, губернатор Білгородської області РФ В’ячеслав Гладков, чиновники вступають у добровольче формування «Барс-Білгород». Його учасникам обіцяли заплатити не менше ніж по 80 тис. рублів.

Гладков висловив сподівання, що домовиться з Міноборони РФ про ротацію чиновників. «Для мене це – великі кадрові проблеми. Сподіваюся, що ми домовимося з Міноборони РФ про поетапну ротацію, насамперед керівників, які допомагатимуть «БАРСу-Бєлгороду» і не залишать своїх робочих місць, бо кадрова проблема, ще раз повторюся, є у всіх сферах», – написав він.

До «БАРС-Білгород» вступили заступники губернатора Олександр Лоренц і Рустем Зайнуллін, а також голова Губкінського міського округу Михайло Лобазнов.

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...