Все вдалося: ЗСУ вибили ворога з плацдарму на Харківщині та повернули контроль над правим берегом Осколу

Російські війська намагались захопити та утримати плацдарм на правому березі річки Оскіл. Їх штурм було відбито, передають Патріоти України.

За даними Генштабу, у Харківській області, в районі села Новомлинськ, Куп'янського району, росіяни спробували захопити та утримати плацдарм на правому березі річки Оскіл.

Окупанти мали перевагу в силах та навіть спробували переправився через річку.

Однак українські захисники, завдяки підтримці артилерії та підрозділів дронів, вибили противника з плацдарму.

"Зокрема, воїни 8-го окремого штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" провели зачистку місцевості в околицях Новомлинська від сил противника", - розповіли у Генштабі.

Українські військові змогли знищити ворога. Правий берег Осколу перебуває під контролем Сил оборони, а над Новомлинськом майорять українські прапори.

Надпотуга Європи долає наслідки 80-річної політики пацифікації: У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії

четвер, 25 червень 2026, 8:57

Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...

Росіяни імітують наступ на Харківщині: Що відбувається біля Козачої Лопані

четвер, 25 червень 2026, 8:39

Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...