Все за планом? Росія перекидає частину військ з фронту у Бєлгородську область, - джерела

Росія перекидає частину військ з фронту у Бєлгородську область, – джерела

Через ситуацію на кордоні у Бєлгородській області Росія хоче перекинути туди додаткові війська. У тому числі деякі боєздатні підрозділи, що воюють на території України, передають Патріоти України з посиланням на РБК.

За словами співрозмовника, командування західного військового округу Росії приймає рішення про оперативне перекидання окремих боєздатних підрозділів через ускладнення обстановки на кордоні у Бєлгородській області.

"Зокрема на даний час приймається рішення щодо можливого переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії (постійний пункт дислокації Валуйки, Бєлгородська область) з району бойових дій (Макіївка, Площанка Луганської області) до Бєлгородської області", - повідомило джерело.

За даними інтерактивної карти Deep State так звана "сіра зона" в Бєлгородській області займає площу в 31,07 квадратних кілометрів. При цьому бійці "Російського добровольчого корпусу" та Легіону "Свобода Росії" заявляють про подальше звільнення Росії та додають, що "продовжують рух далі".

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 27 вересня

середа, 27 вересень 2023, 8:15

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.09.24 орієнтовно становлять:

Балтійський флот РФ вже не здатен проводити масштабні десантні операції, - аналітики

середа, 27 вересень 2023, 7:58

Балтійський флот Росії більше не здатен проводити масштабні десантні операції через свої втрати на війні в Україні. Такого висновку дійшли експерти авторитетного розвідувально-аналітичного центру Rochan Consulting, передають Патріоти України. У своєму ...