Все за планом? Росія стає усе більш залежною від Китаю через війну проти України, - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія стає усе більш залежною від Китаю у різних аспектах через війну проти України, передають Патріоти України.

"Ми бачимо економічну залежність. Ми бачимо як Росія стає усе більше і більше залежною від Китаю у фінансуванні, у постачанні сировинних товарів і також ключових товарів для оборонної промисловості", - наголосив він на прес-конференції після засідання Ради України-НАТО на рівні глав МЗС.

Також генсек НАТО вказав на той факт, що Росія більше не може експортувати енергетичні ресурси до Європи так, як це було раніше, що робить її ще більш залежною від Китаю.

"З року в рік Москва віддає в заставу своє майбутнє Пекіну. Це один з прикладів як Росія стає усе більше і більше слабкою економічно в результаті цієї війни", - підкреслив Столтенберг.

Також він сказав, що одночасно більша залежність Росії від таких країн як Іран та Північна Корея у поставках озброєння свідчить про слабкість Росії.

ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії

п’ятниця, 23 лютий 2024, 13:00

Сьогодні, 23 лютого, Європейський союз ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії через вторгнення в Україну. Про це повідомляє сайт Ради ЄС, передають Патріоти України. «Через два роки після повномасштабного вторгнення та агресивної війни проти України Є...

Вантаж прямував до Німеччини: У Польщі просто на колії висипали ріпак із українських вагонів-зерновозів

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:14

На польській залізничній станції невідомими особами були пошкодженні три українські зерновози з ріпаком, які прямували транзитом до Гамбурга (Німеччина). Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександ...