
Російські окупанти під Бахмутом не полишають спроб захопити позиції українських воїнів. Однак зазвичай ці штурми залишаються безрезультатними і завершуються для загарбників втратами, передають Патріоти України.
Одну з таких провальних ворожих атак на позиції 3 окремої штурмової бригади показав її комбриг Андрій Білецький. Троє українських штурмовиків відбили штурм, завдавши ворогові втрат у 9 загарбників вбитими та пораненими
За словами Білецького, чергова спроба штурму позицій 2 роти 2 штурмового батальйону 3 ОШБр, які боронили троє українських воїнів, обернулася для окупантів ганебною втечею та дев'ятьма вбитими та пораненими."Усе закінчилось "жестом доброй воли". Атаку відбили троє бійців взводу "Мирон".
Вцілілих росіян під час втечі "наздогнала" наша артилерія щільним обстрілом та аеророзвідка "Шершнів" відпрацювала скидами. З нашого боку позиції було утримано, а противник втратив фактично відділення: п'ятеро росіян – "200" та четверо – "300", – зазначив Білецький.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...