Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джерело у відомстві, передають Патріоти України.

За його словами, якщо протягом двох тижнів кількість нових випадків зараження коронавірусом буде менше 20 тис. на добу, то жорсткий карантин введуть з 2 січня. Локдаун триватиме не менше трьох тижнів.

Якщо ж в Україні протягом двох тижнів показник добової захворюваності буде різко зростати (наприклад від 15 тис. до 20-30 тис.), то повний карантин введуть у грудні, щоб не допустити великого скупчення людей на новорічних святах і подальшого зростання захворюваності.

Що таке локдаун

Локдаун - жорстка форма карантину, яка обмежує вільне пересування людей як у державі, так і за її межі. У таких умовах функціонувати можуть лише ті організації, які надають необхідні основні послуги і товари (лікарні, аптеки, продуктові магазини і т. ін.).

Локдаун вже вводився навесні 2020 року, коли не працював громадський транспорт, були лімітовані можливості пересування людей між містами, не працювали школи, установи, а чимале число українців ізолювалися вдома.

Що передбачає повний локдаун

- обмеження вільного пересування і соціальних контактів громадян;

- закриття практично всіх підприємств, установ і організацій, в тому числі освітніх, розважальних, спортивних, закладів громадського харчування (можуть працювати тільки на доставку або продавати їжу на винос) і т. ін.;

- переведення співробітників підприємств, організацій і установ максимально на роботу в онлайн-режимі;

- закриття кордонів, припинення міжнародного і міжміського сполучення, а також роботи громадського транспорту в межах населених пунктів.

"Шпагат" формально першої особи парламентсько-президентській республіки: Разумков відмовився коментувати санкції США проти "слуги народу" Дубінського

понеділок, 25 січень 2021, 20:10

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що не коментуватиме запроваджені міністерством фінансів США санкції проти народного депутата від фракції "Слуга народу" Олександра Дубінського. Про це глава парламенту заявив на брифінгу після завершення за...

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...