
Збройні сили РФ на передовій прикриваються мобілізованими бойовиками з так званої "Донецької Народної Республіки". При цьому "ДНРівці" за участь у бойових діях не отримують обіцяних грошових виплат, тому що офіційно "їх там немає". Про це йдеться у перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України телефонній розмові "ДНРівця" Данила Кіби зі своєю дівчиною Анастасією Гребішковою, передають Патріоти України.
Також він розповів, як йому служиться під російським командуванням. "С*ка, так за*бали, бл*дь, просто вже з розуму сходжу. … Все залежить від цих йо*аних росіян. Нас 8 років *бали в ср*ку і продовжують *бати далі. … Росія нами прикривається, бл*дь. Ми на передку стоїмо, а ці чепушили х*й знає де. … Ми вже тут знаходимось два місяці, а нас що два тижні мали б міняти", – скаржиться окупант своїй дівчині.
Також він не приховує, що не довіряє російським командирам і не бачить жодних перспектив для себе у цій війні. "Коротше, я тобі так скажу: нас тут на*обують по повній. За те, що ми тут стоїмо на передку, нам доплата має бути – 20 тисяч в місяць. А її немає. Бо нас тут "немає" по жодних документах. Статус учасника бойових дій ніхто не отримає", – бідкається бойовик з так званої "ДНР".
Ще він хвалиться тим, що везе додому крадені в українців андроїд-приставки до телевізора і плату до комп'ютера, про які в "ДНР" він навіть мріяти не міг. І бідкається, що телевізор не довіз. Також окупант обіцяє своїй дівчині привезти фен. Якщо повернеться.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...