
Російські окупанти із загону "Шторм", кинуті на передову під Водяне Донецької області, записали відеозвернення до диктатора Володимира Путіна. У ньому вони скаржаться на величезні втрати і "загрозу вбивства своїми ж". Відео поширив телеграм-канал Astra, передають Патріоти України.
"Ми числимося досі в учебці Калінінграда, нас тут начебто немає. Люди без документів кинуті в окопах, як бомжі, і завалені трупами. Проти нас виставили загони, які не випускали з позицій, а зараз не дають взагалі вийти нікуди, нас обіцяють знищити". Нам загрожує небезпека. Це село Водяне під Донецьком. Там, де наші ЗМІ кажуть, що ми наступаємо успішно. Насправді це не зовсім так. Тут дуже і дуже великі втрати", - кажуть загарбники на опублікованих кадрах.
За словами одного з окупантів, їх спочатку 14 днів тримали на передовій під вогнем, а тепер замість обіцяної евакуації під погрозою вбивства закрили в окопах і нікуди не випускають.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...