"Все завалено трупами, нас не випускають з позицій": Залишки загону РФ "Шторм" благають Путіна про допомогу

Російські окупанти із загону "Шторм", кинуті на передову під Водяне Донецької області, записали відеозвернення до диктатора Володимира Путіна. У ньому вони скаржаться на величезні втрати і "загрозу вбивства своїми ж". Відео поширив телеграм-канал Astra, передають Патріоти України.

"Ми числимося досі в учебці Калінінграда, нас тут начебто немає. Люди без документів кинуті в окопах, як бомжі, і завалені трупами. Проти нас виставили загони, які не випускали з позицій, а зараз не дають взагалі вийти нікуди, нас обіцяють знищити". Нам загрожує небезпека. Це село Водяне під Донецьком. Там, де наші ЗМІ кажуть, що ми наступаємо успішно. Насправді це не зовсім так. Тут дуже і дуже великі втрати", - кажуть загарбники на опублікованих кадрах.

За словами одного з окупантів, їх спочатку 14 днів тримали на передовій під вогнем, а тепер замість обіцяної евакуації під погрозою вбивства закрили в окопах і нікуди не випускають.

Ворог вдарив "Іскандерами" та дронами по аеродрому "Миргород" на Полтавщині - пошкоджено інфраструктуру та техніку

субота, 10 червень 2023, 10:56

Вночі 10 червня російські окупаційні війська атакували військовий аеродром "Миргород" на Полтавщині. Противник застосував балістичні та крилаті ракети типу "Іскандер", а також ударні дрони іранського виробництва. Про це повідомив очільник Полтавської о...

"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...