"Вселятиме страх у ворогів та впевненість у друзів": Туреччина будує свій "Пентагон", але більший, ніж у США (фото)

Туреччина вирішила збудувати свою власну, але збільшену, версію Пентагона на ділянці площею 23 тисячі квадратних метрів. Про це йдеться у повідомленні управління з комунікацій адміністрації президента Туреччини, передають Патріоти України.

Гігантський військовий комплекс вміщатиме 15 тисяч співробітників турецької армії та Міноборони й матиме вигляд зірки з півмісяцем. "Турецький Пентагон" зведуть у столиці Анкарі. Закінчити будівництво планують до 2023 року – з нагоди 100-річчя Турецької Республіки.

На презентації проекту "Півмісяць і зірка" президент країни Реджеп Таїп Ердоган заявив, що комплекс своїми розмірами "вселятиме страх у ворогів Туреччини й впевненість у друзів".

Він додав, що нинішні будівлі для співробітників оборони не забезпечують повністю потреби, зокрема, у кібербезпеці та кіберзахисті. "Півмісяць" – це заключна частина місії Ердогана з нарощування військової потуги Туреччини у спробі підвищити рейтинги напередодні виборів 2023 року.

Анкара зосередила увагу на місцевому виробництві зброї та військової техніки, розробляє БПЛА з корисним навантаженням, що у майбутньому повинні створити конкуренцію американським Reaper.

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...