"Вселятиме страх у ворогів та впевненість у друзів": Туреччина будує свій "Пентагон", але більший, ніж у США (фото)

Туреччина вирішила збудувати свою власну, але збільшену, версію Пентагона на ділянці площею 23 тисячі квадратних метрів. Про це йдеться у повідомленні управління з комунікацій адміністрації президента Туреччини, передають Патріоти України.

Гігантський військовий комплекс вміщатиме 15 тисяч співробітників турецької армії та Міноборони й матиме вигляд зірки з півмісяцем. "Турецький Пентагон" зведуть у столиці Анкарі. Закінчити будівництво планують до 2023 року – з нагоди 100-річчя Турецької Республіки.

На презентації проекту "Півмісяць і зірка" президент країни Реджеп Таїп Ердоган заявив, що комплекс своїми розмірами "вселятиме страх у ворогів Туреччини й впевненість у друзів".

Він додав, що нинішні будівлі для співробітників оборони не забезпечують повністю потреби, зокрема, у кібербезпеці та кіберзахисті. "Півмісяць" – це заключна частина місії Ердогана з нарощування військової потуги Туреччини у спробі підвищити рейтинги напередодні виборів 2023 року.

Анкара зосередила увагу на місцевому виробництві зброї та військової техніки, розробляє БПЛА з корисним навантаженням, що у майбутньому повинні створити конкуренцію американським Reaper.

Хіти тижня. Ірина Верещук розповіла, що наразі у Зеленського думають про продаж води росіянам до окупованого Криму

вівторок, 30 листопад 2021, 2:00

Є надія, що Володимиру Олександровичу низький рейтинг і важкі звинувачення у "вагнергейті", не дадуть "встати з іншої ноги". Україна не здійснюватиме подачу води в окупований Крим. Це заборонено всіма можливими регуляторними актами. Про це повідомила м...

Російська загроза: Латвія просить США започаткувати постійну військову присутність на своїй території, зокрема розмістити ракети Patriot

вівторок, 30 листопад 2021, 0:31

Влада Латвії звернулася до США із закликом надати постійну військову присутність з метою стримувати Росію. Зокрема, йдеться про зміцнення оборони Латвії ракетами Patriot, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters. "Ми хотіли б мати постійну...