Головнокомандувач армії Норвегії генерал Ейрік Крістофферсен заявив, що сухопутних військ РФ, які дислокувалися на Кольському півострові, більше немає. Вони зазнали величезних втрат у війні проти України.
Норвегія, яка стала членом НАТО у 1949-му, за останній рік не побачила істотних змін у «позиції» Росії на своєму кордоні, включаючи ядерні сили країни-агресора та її Північний флот, у той час як сухопутні сили Росії на Кольському. півострові «знищені» після великих втрат в Україні, сказав Крістофферсен, інформує Bloomberg.
Головним завданням норвезьких сил оборони цього року він назвав підтримку України.
Генерал сказав, що це велика операція, в якій задіяно щонайменше 10% логістичного персоналу норвезьких військових, а також інструктори.
На думку Крістоферсена, НАТО має два-три роки, щоб підготуватися до того моменту, коли Росія відновить здатність до конвенційної війни
Нагадаємо, Z-канали облетіла грандіозна "зрада". Причина - розгром російської військової колони в Курській області недалеко від українських кордонів.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...