Вшанувати пам’ять королеви Єлизавети II: Олена Зеленська прибула до Вестмінстер-холу (фото, відео)

Члени королівських сімей, глави держав та високопосадовці з усього світу прибули до Лондона, щоб засвідчити свою повагу королеві Єлизаветі II. Перша леді України Олена Зеленська прибула до Лондона з делегацією, щоб бути присутньою на державному похороні королеви, який відбудеться 19 вересня, повідомляють Патріоти України.

Зеленська вже побувала у Вестмінстер-холі у будівлі британського парламенту, щоб віддати шану Єлизаветі II. Труна з тілом монарха знаходиться на піднесенні в центрі Вестмінстерського залу.

Олену Зеленську супроводжує прем'єр-міністр Денис Шмигаль и посол України у Великій Британії Володимир Пристайко. 18 вересня багато високопоставлених гостей також зберуться разом на прийомі в Букінгемському палаці, влаштованому королем Чарльзом III, який називають «прийомом століття».

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...