"Всі бояться. І правильно!" Зеленський дав гучні обіцянки по посадках і назвав справи (відео)

За словами президента, якщо вироків не буде, то "будуть відкриті інші справи, і ніхто не буде зупинятися".

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що резонансні кримінальні провадження будуть доведені до кінця. Про це він заявив в новому інтерв'ю, підкресливши, що обіцяні посадки будуть, але до деяких справ необхідно підготуватися, передають Патріоти України.

Зеленський пообіцяв результати з убивств Гандзюк і Шеремета, а також справах Майдану. "Не дуже багато посадок? Поки що це не почалося? І згоден, і ні. Дивіться, "справа Свинарчуків" є? Є. Пашинський є? Є. Микитась є? Є. Дубневич є? Є. Навіть ви бачите, у Верховній Раді за Дубневича не всі голосували. всі бояться, що до них буде таке ж відношення. І правильно бояться – воно буде таким. А далі будуть вироки цим людям, про яких я говорив", – сказав Зеленський.

За його словами, якщо вироків не буде, то "будуть відкриті інші справи, і ніхто не буде зупинятися". "У чому проблеми швидких посадок? Багато справ, повірте нам, є, до яких ми зрозуміли, що повинні підготуватися. Інакше ці люди будуть виходити на свободу, тому що всі ці справи розваляться в судах. Тому все буде. І зі справою Каті Гандзюк, і з Павлом Шереметом, і всі ці справи в оборонній сфері, всі вони будуть", – вказав він.

Зеленський зазначив, що "справами Майдану" займеться заступник генерального прокурора України Віктор Чумак. "Розглядалася справа шість років, і ми як суспільство не бачимо справжніх результатів цієї складної справи. Я впевнений, що будуть", – додав він.

"Война все равно будет": Гіркін поділився прогнозом щодо відносин України та Росії (відео)

вівторок, 7 квітень 2020, 13:15

За словами екс-ватажка "ДНР", так звана "Новоросія" чекала Росію в 2014 році від Харкова до Одеси, проте, Росія не прийшла і настрої людей сильно змінилися. При цьому сам Гіркін продовжує вірити, що війна між Росією і Україною все ж неминуча: «Так войн...

Хіти тижня. "Россия запускает сценарий по изгнанию Италии из ЕС", - Злий Одесит

вівторок, 7 квітень 2020, 11:30

"Российский военный десант в Италии, цель которого вовсе не спасение итальянцев, уже начинает порождать первые злокачественные плоды. Плоды, несущие ту же угрозу для Италии, что и любое российское присутствие в ЕС для европейского сообщества в целом", ...