Всі колаборанти в окупованому місті йдуть в утиль, а влада передається росіянам напряму, - радник мера Маріуполя

Керівником "уряду" окупантів Донецької області призначено росіянина Віталія Хоценка. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти України.

"В окупаційній владі Донецької області ротація. Призначено нового керівника уряду окупантів росіянина Віталія Хоценко. Перший раз пряме призначення з Росії в умовно керівні органи влади іншої держави. Але картина не буде повною, якщо не додати, що ротація уряду окупантів відбулась одночасно з візитом першого заступника адміністрації президента Росії Сергія Кірієнко. Який відповідно доставив наказ і проконтролював його виконання", - йдеться в повідомленні.

Андрющенко зазначив, що потім був візит Пушиліна та Кірієнко в Маріуполь. "З важливого - ані супроводження, ані участі місцевих колаборантів або кураторів від Росії Сабліна і ко. Більш того, центр периметра безпеки з концентрацією поліцаєв та МГБ/ФСБ буде влаштовано… в Новоазовську. Де вже оселився корпус кадирівців, які контролюють Маріуполь та район. Про що це каже? По-перше, всі колаборанти йдуть в утиль, а влада передається росіянам напряму (привіт, Іващенко, ще не пізно здатись в полон в Україну. Хоча б збережеш життя). По-друге, сценарій контролю Маріуполя через маргіналізації та бандитизм входить в дію. Ну й головне. Ніяких референдумів. Ніяких гречок. Пряма інтеграція в Росію набирає обертів", - підсумував радник мера.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...