"Всі новини - пропаганда": Маск відмовився видалити пост Медведєва про "зникнення України"

Скандальний американський комерсант і віднедавна власник сервісу мікроблогів Twitter Ілон Маск відмовився видаляти твіт експрезидента країни-агресора РФ Дмитра Медведєва про те, що "Україна зникне, тому що нікому не потрібна". Комерсант пояснив своє рішення тим, що всі новини, на його думку, "певною мірою пропаганда", передають Патріоти України.

"Мені сказали, що Путін назвав мене військовим злочинцем за допомогу Україні, тому він не зовсім мій найкращий друг. Всі новини є певною мірою пропагандою. Нехай люди самі вирішують", - відповів Маск.

Таким чином комерсант відповів на закиди одного з користувачів сервісу, який переховувався під псевдонімом Anonymous Operations. Той припустив, що пост Медведєва є закликом до геноциду українців. І окремо дорікнув Маску в тому, що він не дотримується антиросійських санкцій, а також прямо порушує правила Twitter, коли дозволяє посадовим особам країни-агресора РФ писати там твіти.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...