"Всі п'яні, горілку шукають. Напитися перед смертю хочуть": Як відправляли "мобіків" із Калінінградської області (відео)

Протягом жовтня Росія перекинула в Україну тисячі "частково мобілізованих" з майже усіх регіонів. Призовники з Калінінградської області вирішили напитися ще до відльоту у зону бойових дій. Красномовне відео з Калінінграду з'явилося у мережі і швидко стало вірусним. Дата зйомки – 25 жовтня 2022 року, інформують Патріоти України.

Автор відео повідомляє, що знаходиться в аеропорті "Храброво" і знімає "частково мобілізованих", яких відправляють до України. "Всі п'яні, горілку шукають. Розуміють, що вони – гарматне м'ясо. Напитися перед смертю хочуть", – чути закадровий голос на відео.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...