Всі плани Москви про вторгнення будувалися на пропагандистах: В'ятрович розповів, як РФ сіла в калюжу

Росія облажалася, почавши війну проти України - тепер системи ППО стоять на дахах в Москві. Причиною цьому - віра у власну пропаганду, вважає історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. Під час чату на "Главреді" він зазначив, що російські пропагандисти намагалися вплинути на українців тезою про "один народ", передають Патріоти України.

"Вони намагалися мобілізувати на війну росіян, кажучи, що українці і росіяни є "одним народом", тому як тільки вони увійдуть на територію України, проти цього проклятого "фашистського режиму" повстануть всі українці, І вони дуже легко маршем пройдуть до Києва і вже на третю добу організують парад на Хрещатику", - зазначив В'ятрович.

Він підкреслив, що в Росії абсолютно відсутнє розуміння того, що українці усвідомлюють себе іншою нацією, готові захищати свою державу, вміють воювати, що вони не гречкосії.

"Всі тактичні і стратегічні плани Москви будувалися на пропагандистській основі, що українці не хочуть, не вміють і не будуть воювати, що українці і росіяни – один народ, і вони тільки й чекають, коли його "звільнять". Власне, це і пояснювало безглузді пересування величезних колон військової техніки по відкритих дорогах, а також наступ російських військ з різних сторін і початок бойових дій на величезній лінії фронту. Це пояснювало і те, чому сухпайки російським солдатам були видані на три дні. Росіяни щиро повірили в те, що українці будуть їх вітати, що буде хліб-сіль. Ну, а вийшло бандерівське смузі...",- підсумував історик.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...