"Всіх, хто переступить українську землю, ми вбиватимемо": Гордон звернувся до Путіна (відео)

Відомий журналіст і телеведучий Дмитро Гордон записав відрите звернення до глави Російської Федерації Володимира Путіна через загрозу повномасштабної війни в Україні. Він заявив, що українці вбиватимуть будь-кого, хто ступить на нашу землю з метою її окупації, передають Патріоти України.

Відповідний ролик Гордон виклав на своєму YouTube-каналі. На початку послання журналіст провів невеликий екскурс локаціями в Києві, де пройшло все його життя, починаючи з пологового будинку.

"Володимир Путін, я невипадково показав вам місця, які для мене – усе. Напевно, це те, що називається Батьківщиною. У нас, в українців, у киян, є Батьківщина і нам байдуже, які у вас на неї плани: бомбардувати з повітря або захоплюватися через наземну операцію. Ми захищатимемо свою Батьківщину, тому що Батьківщина – це мама, і іншої ні в кого з нас немає", – підкреслив він, звертаючись до лідера Кремля.

Гордон також закликав почути його послання всіх російських матерів, чиї сини сьогодні дислокуються за кілька десятків кілометрів від кордонів з Україною в очікуванні злочинного наказу з Москви.

"Ми знаходимося на своїй землі, ми любимо свою землю, ми нікому не загрожуємо, у тому числі й Росії. І ви повинні знати, що всіх, хто ступить на нашу землю, ми вбиватимемо, тому що у нас немає іншого вибору", – сказав журналіст. Він закликав жінок вплинути на своїх синів і вмовити їх не вступати у війну. За словами Гордона, для Путіна і його оточення молоді хлопці – всього лише гарматне м'ясо.

Від Ордена Білого Орла відмовився і Віктор Ющенко

субота, 20 червень 2026, 21:24

Третій Президент України Віктор Ющенко вирішив повернути Орден Білого Орла на знак незгоди з рішенням Кароля Навроцького. Про це повідомила журналістка Ірина Ванникова, прессекретарка Ющенка за часів його президентської каденції, передають Патріоти Укр...

"Не для того Україна прийняла бій від Росії, щоб вже інші країни диктували кого нам шанувати": від ордена "Білого Орла" відмовився і Леонід Кучма

субота, 20 червень 2026, 21:19

Через рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського польського ордена "Білого Орла" президент України 1994-2005 років Леонід Кучма вирішив відмовитися від цього ордена, яким був нагороджений ще 1997 року