Всіх на фронт: У РФ обманом мобілізували десятки співробітників "Газпрому", назвавши їх "добровольцями"

Співробітників російського монополіста "Газпром" примусово мобілізували. Понад 80 осіб відвезли до військкомату та записали в "добровольці". Про це повідомляє російський телеканал "Дождь", передають Патріоти України.

Відзначається, що співробітників декількох підприємств "Газпрому" в Надимському районі Тюменської області попросили принести на роботу військовий квиток, щоб звірити дані. Людей відвезли до військкомату, відправили на медогляд, де підвищили всім категорії придатності і записали в добровольці, не вручаючи повісток, на наступний день відвезли на навчання.

За словами дружини одного із співробітників "Газпром" 26 вересня чоловікові сказали з'їздити додому за документами - СНІЛС, ІПН і військовий квиток нібито для звірки даних.

"Андрій повернувся з документами, його разом з 12 колегами автобусом відвезли до військкомату і сказали готуватися до медогляду. Крім них, у військкомат привезли також співробітників інших підприємств по регіону - всього, за словами Андрія, понад 80 осіб. Лікар у військкоматі був тільки один-терапевт. Після огляду практично у всіх співробітників забрали військові квитки, підвищили категорію придатності до "А" ("придатний"), а на картках їх особових справ написали"доброволець". Коли один із співробітників побачив цей напис і запитав, що він означає, Йому відповіли: "Ну, раз ви самі прийшли, значить, доброволець", - розповіла Наталя.

При цьому жінка вказала, що її чоловікові вдалося уникнути такої долі, тому що йому потрібна була консультація хірурга і він пообіцяв повернутися на наступний день.

Співробітників протримали у військкоматі до 23:00. Андрій в ту ж ніч разом з дружиною і другом виїхав з Росії. Шукати Андрія почали наступного дня. Чоловікові зателефонувало спочатку керівництво підприємства, а потім його начальник.

Тих, кого забрали у військкомат разом, планують відвезти в Тюмень, де розподілять у війська. Варто відзначити, що в Тюменській області розташовані видобувні і переробні підприємства "Газпрому". Такі виробництва є небезпечними, а брак персоналу на них може призвести до аварії.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...