Всіх на забій: Військове керівництво РФ виховує солдат на цитатах Сталіна, - британська розвідка

Головне політичне управління міноборони Росії 22 травня випустило новий журнал політичного навчання для армії «Політрук», який покликаний допомогти політрукам у політичному вихованні солдатів. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, вступна стаття заступника міністра оборони генерал-полковника Віктора Горемикіна, який очолює управління, ясно показує, що новий журнал багато в чому спирається на спадщину військових видань радянських часів, спрямованих на політичне виховання військовослужбовців.

За даними британської розвідки, у 2018 році в міноборони РФ було створено головне політичне управління, оскільки тоді вважалося за необхідне знову запровадити політичну освіту армію.

Горемикін цитує Сталіна про важливість політичного виховання солдатів і необхідність смертельно ненавидіти ворога. Журнал наголошує, що ворог в Україні сьогодні той самий ворог, з яким боровся Радянський Союз, а саме «нацисти». Карта України, опублікована в журналі, використовується для обґрунтування аргументів, які ставлять під сумнів справжність української державності, а отже, і для виправдання вторгнення, йдеться у повідомленні.

«Журнал відображає політизоване використання історії, яке стало помітною рисою російської освітньої політики останніми роками, особливо після вторгнення в Україну, і продовжує пропагувати неправдиві наративи, які Росія використовує, щоб ще більше вплинути на своїх військових та населення загалом», – наголошують у Міноборони Британії.

ЗСУ з HIMARS знищили чотири установки С-300, якими окупанти обстрілювали Харків, - засновник спецпідрозділу Kraken

середа, 12 червень 2024, 23:50

Сили оборони за допомогою американських артилерійських систем HIMARS знищили чотири російських установки С-300, якими армія РФ завдавала ударів по Харкову. Про це повідомив засновник спецпідрозділу Kraken Костянтин Немічев у середу, 12 червня, передают...

"Без цього не може бути й мови": Перемога України у війні – абсолютний мінімум для її членства в НАТО – генсек Столтенберг

середа, 12 червень 2024, 23:30

Генсек НАТО Єнс Столтенберг очікує, що союзники на саміті Альянсу у Вашингтоні 9–11 липня узгодять всеохопний пакет для України, яка зазнала повномасштабної російської агресії. Про це Столтенберг сказав 12 червня на пресконференції у Брюсселі, відеозап...