
Бійці батальйону спеціальних операцій (ССО) "Еней" штурмової бригади Національної поліції України "Лють" разом із військовими зі 138-го центру спецпризначення ЗСУ показали, як вибивають російських окупантів із Північного, що біля Торецька. Про це йдеться на Facebook-сторінці Нацполіції України, передають Патріоти України.
"Бійці зачистили вулиці та будинки. Всіх окупантів відправлено до пекла, де їм саме місце!", — йдеться у повідомленні. На сторінці Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють" заявили, що українські захисники роблять все можливе, щоб раз і назавжди очистити Україну від російської навали. Вони також показали відео проведення "зачистки" в одному з населених пунктів Донецької області — у Північному.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...