
Бійці батальйону спеціальних операцій (ССО) "Еней" штурмової бригади Національної поліції України "Лють" разом із військовими зі 138-го центру спецпризначення ЗСУ показали, як вибивають російських окупантів із Північного, що біля Торецька. Про це йдеться на Facebook-сторінці Нацполіції України, передають Патріоти України.
"Бійці зачистили вулиці та будинки. Всіх окупантів відправлено до пекла, де їм саме місце!", — йдеться у повідомленні. На сторінці Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють" заявили, що українські захисники роблять все можливе, щоб раз і назавжди очистити Україну від російської навали. Вони також показали відео проведення "зачистки" в одному з населених пунктів Донецької області — у Північному.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...