
Бійці батальйону спеціальних операцій (ССО) "Еней" штурмової бригади Національної поліції України "Лють" разом із військовими зі 138-го центру спецпризначення ЗСУ показали, як вибивають російських окупантів із Північного, що біля Торецька. Про це йдеться на Facebook-сторінці Нацполіції України, передають Патріоти України.
"Бійці зачистили вулиці та будинки. Всіх окупантів відправлено до пекла, де їм саме місце!", — йдеться у повідомленні. На сторінці Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють" заявили, що українські захисники роблять все можливе, щоб раз і назавжди очистити Україну від російської навали. Вони також показали відео проведення "зачистки" в одному з населених пунктів Донецької області — у Північному.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...