
У мережі з'явилося фото нібито документа з розпорядженням про заборону критикувати владу воїнам Збройних сил України. Його опублікував на своїй сторінці у Facebook ветеран АТО Олексій Петров, відзначивши, що в армію повертаються радянські методи цензури, передають Патріоти України.
"Судячи з усього, хтось надув щоки і вирішив питання кардинально. По-радянськи. "Всім мовчати! Раз, два!". Ось таке цікаве творіння совкового замполітівського агітпрому винесло прибоєм телеграм-каналів. Що заважає бійцеві завести анонімний аккаунт?" – задався питанням учасник російсько-української війни.
Зокрема, в скандальному наказі йдеться про заборону військовим висловлювати свою негативну думку про представників влади навіть поза службою.
"Провести роз'яснення зі 100% особового складу щодо утримання від оціночних висловлювань (коментарів, виступів, повідомлень), обговорень (у тому числі за допомогою інтернет-ресурсів, ЗМІ) про дії вищого військово-політичного керівництва країни, керівників (начальників) усіх рівнів", – йдеться в документі, опублікованому Петровим.

У коментарях під дописом українці висловили здивування через таку дивну ініціативу і невдоволення проявами диктатури.
"Зразок замполітного мислення, просто хоч одразу в Париж, в Палату мір і ваг", "Здобули", "Інакше викличуть на партзбори? Куди ми котимося", "Чому я не здивований?", "Кабінетні лизоблюди відригнули чергову "вказявку" , – обурюються люди.


Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...