"Всім прийде п*здець": Пригожин заявив, що ЗСУ збираються блокувати "Вагнер" під Бахмутом

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин раптово занив, що у його найманців з'явилися проблеми під Бахмутом. За його словами, ЗСУ сформували угрупування для блокування груп "Вагнера" на Бахмутському напрямку, передають Патріоти України.

"Для того щоб розблокувати Бахмут, бажано заблокувати ПВК "Вагнер". Для цього ЗСУ створили низку угруповань: одне угруповання у Слов'янську - 67 бригада, друге угруповання у Сіверську - 81 та 66 бригади, ще одне угруповання у Часовому Яру та одне - у Костянтинівці. ЗСУ для того, щоб гарантовано розблокувати Бахмут, необхідно заблокувати ПВК "Вагнер". І вийде "пиріжок": начинка — це оточені нами частини ЗСУ (у разі, звичайно, якщо буде повне оточення Бахмута), а оболонка - це, власне, ПВК "Вагнер", - заявив Пригожин, відповідаючи на запитання про рішення ЗСУ продовжувати оборону Бахмута.

Опальний терорист з "Вагнера" заявив, що "стукає в усі двері, б'є на сполох з боєприпасами та підкріпленням, а також щодо прикриття флангів". Він вимагає злагоджених дій, інакше окупантів під Бахмутом чекає величезна катастрофа. "У випадку, якщо всі злагоджено, без амбіцій, ви*бонів та істерик зроблять цю спільну роботу, тоді ми блокуємо ЗСУ, а ЗСУ нас не блокує. Якщо ні, то всім прийде п*здець", - занив Пригожин.

За його словами, він особисто стане "вишенькою" у цьому "пиріжку" і разом з "вагнерівцями" опиниться у пастці. "ЗСУ буде боротися за Бахмут до кінця, і це очевидно. Ми маємо робити свою роботу теж до кінця. Але коли весь світ збирається довкола тебе, то необхідно, щоби хтось з тобою взаємодіяв. Тому ми й стукаємо у всі двері", - підсумував Пригожин.

ЗС РФ створюють "бронекулак": Експерт прогнозує активізацію боїв під Куп'янськом

середа, 27 вересень 2023, 14:23

Незабаром очікується значна активність боїв на Куп'янсько-Лиманському напрямку, де окупанти готують штурмові групи для прориву оборони Збройних сил України. Про це йдеться в матеріалі видання "РБК-Україна", передають Патріоти України. За інформацією дж...

Хотів евакуюватися разом із пересічними громадянами: Азербайджан затримав на кордоні "ексглаву" Нагорного Карабаху мільярдера Варданяна (фото)

середа, 27 вересень 2023, 14:00

На кордоні з Азербайджаном затримали колишнього «главу уряду» невизнаного Нагірного Карабаху мільярдера Рубена Варданяна. Він хотів виїхати до Вірменії на тлі масової евакуації з регіону. Спочатку про це повідомили російські пропагандисти, потім допис ...