Всім так хочеться жити... добре: Що може запропонувати Зеленський олігархам

Угода між президентом та олігархами не виглядає нереалістичною.

Володимир Зеленський отримав всю владу в країні і тепер буде контролювати не тільки свій офіс. Наразі йому ще залишилося заручитися підтримкою мерів і місцевих рад та досягти взаєморозуміння з головними акціонерами країни – олігархами. Про це у своєму відеоблозі "Грані правди" розповів журналіст Павло Казарін, із міркуваннями якого Патріоти України пропонують вам ознайомитися.

"Володимир Зеленський буде контролювати не тільки свій офіс. В його розпорядженні – парламент і Кабмін, силовий блок і виконавча влада", – зазначив Казарін.

Він додав, що вітчизняна судова система також неодноразово доводила свою так звану "гнучкість". "Для повноти картини президенту залишилося лише заручитися підтримкою мерів і місцевих рад... і досягти взаєморозуміння з головними акціонерами країни – олігархами. Така угода не виглядає нереалістичною. Як мінімум, тепер, коли легітимність нового президента захмарно висока, відкрито воювати з ним – не найбільш виграшна стратегія", – підкреслив Казарін.

"Тим більше, що законодавчі віжки залишаються в руках президентського офісу, а блокуючого пакета в жодної фінасово-промислової групи – попросту немає", – підсумував журналіст.

Відео повного відеоблогу Павла Казаріна "Грані правди" за 2 серпня 2019:

Джерело: 24 канал

"Афганская тропа Кремля, или Как московская верхушка использует международный наркотрафик в своих целях", - аналітик

неділя, 5 липень 2020, 6:30

Я, наверное, не открою тайны, если скажу, что наркобизнес отнюдь не удел исключительно криминала и мафии... Костянтин Машовець. Джерело

КБ "Луч" на виставці "Зброя та безпека-2020" презентує ударний дрон

неділя, 5 липень 2020, 6:10

ДККБ «Луч» планує презентувати ударний безпілотник власного виробництва на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», яка восени пройде у Києві. На стенді КБ продемонструють повнорозмірний макет БпЛА, повідомив генеральний директор КБ...