Всім знайомі обличчя: Дев'ять нардепів пропустили 90% голосувань у Раді

Керівництво Верховної Ради намагається боротися з проблемою неучасті в голосуваннях шляхом введення фінансових штрафів.

За три місяці 9 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Раніше повідомлялося, що депутати масово прогулюють парламентські засідання. Свіжі дані Комітет виборців України повідомляє в Facebook, передають Патріоти України.

За три місяці роботи Верховної Ради IX скликання відбулося тисячі сто п'ятьдесят вісім голосувань. Загальні показники участі нардепів у голосуваннях досить високі, але деякі депутати не беруть участі в голосуваннях.

Зокрема, за три місяці роботи 96 народних депутатів взяли участь в менш ніж 50% голосувань Ради. У тому числі дев'ять народних обранців пропустили 90% голосувань:
1. Вадим Рабинович, ОПЗЖ, найнижчий показник серед 423 депутатів, взяв участь в 6% голосувань;
2. Юлія Льовочкіна, ОПЗЖ, 6%;
3. Ігор Абрамович, ОПЗЖ, 7%;
4. Юрій Солод, ОПЗЖ, 7%;
5. Андрій Деркач, позафракційний, 7%;
6. Вадим Столар, ОПЗЖ, 8%;
7. Олександр Фельдман, ОПЗЖ, 8%;
8. Антон Яценко, «За майбутнє», 9%;
9. Юрій Бойко, ОПЗЖ, 10%.
«Керівництво Верховної Ради намагається боротися з проблемою неучасті в голосуваннях шляхом введення фінансових штрафів. Однак не варто очікувати, що це принципово вирішить проблему», - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

"Ми самі організовано пішли": депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення. Відео"Ми самі організовано пішли": Депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення (відео)

четвер, 23 березень 2023, 15:30

На російському телебаченні несподівано прозвучала теза про те, що контрнаступальні операції Сил оборони України в Харківській і Херсонській областях були успішними, передають Патріоти України. Проте один із гостей пропагандистки Ольги Скабєєвої, депута...

В Росії горить Ярославський моторний завод - на ньому виготовляють деталі для військової техніки РФ

четвер, 23 березень 2023, 15:22

У Росії горить Ярославський моторний завод, розташований в місті Ярославль. З палаючої будівлі евакуювали людей. Про це пишуть засоби масової пропаганди РФ, передають Патріоти України. “Пожежа сталася на території Ярославського моторного заводу. Постра...