Всім знайомі обличчя: Дев'ять нардепів пропустили 90% голосувань у Раді

Керівництво Верховної Ради намагається боротися з проблемою неучасті в голосуваннях шляхом введення фінансових штрафів.

За три місяці 9 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Раніше повідомлялося, що депутати масово прогулюють парламентські засідання. Свіжі дані Комітет виборців України повідомляє в Facebook, передають Патріоти України.

За три місяці роботи Верховної Ради IX скликання відбулося тисячі сто п'ятьдесят вісім голосувань. Загальні показники участі нардепів у голосуваннях досить високі, але деякі депутати не беруть участі в голосуваннях.

Зокрема, за три місяці роботи 96 народних депутатів взяли участь в менш ніж 50% голосувань Ради. У тому числі дев'ять народних обранців пропустили 90% голосувань:
1. Вадим Рабинович, ОПЗЖ, найнижчий показник серед 423 депутатів, взяв участь в 6% голосувань;
2. Юлія Льовочкіна, ОПЗЖ, 6%;
3. Ігор Абрамович, ОПЗЖ, 7%;
4. Юрій Солод, ОПЗЖ, 7%;
5. Андрій Деркач, позафракційний, 7%;
6. Вадим Столар, ОПЗЖ, 8%;
7. Олександр Фельдман, ОПЗЖ, 8%;
8. Антон Яценко, «За майбутнє», 9%;
9. Юрій Бойко, ОПЗЖ, 10%.
«Керівництво Верховної Ради намагається боротися з проблемою неучасті в голосуваннях шляхом введення фінансових штрафів. Однак не варто очікувати, що це принципово вирішить проблему», - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...