Військовослужбовець РФ розповів, що відходить із залишками особового складу до Росії через Донецьк. Позицій окупантів навколо вже немає. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові, оприлюдненій ГУР МО у Telegram, передають Патріоти України.
Військовий РФ розповідає, що з 19 людей їх залишилося всього троє. Вони мешкають в підвалі та не мають їжі. «Ми в Донецьку. Нас 19 осіб. Наш взвод, коротше, розх****ли. Нас залишилося лише троє осіб. Ми живемо в підвалі. Тут пі**ць, нас тут не годують», — сказав окупант.
При цьому він розповів, що командири давно покинули їх. Тому вони мусять самостійно вибиратися. «Командування немає. Ми прибилися до артилерії. Якщо, не дай Бог, на мене прийде вантаж 200, знай, що я живий», — каже окупант товаришу.
Після того, як загарбники потрапили в кільце ЗСУ, вони вирішили тікати до Росії. «Ми будемо виходити в Росію. Зрозумів? Ми взагалі в кільці були», — додав загарбник.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...