Військовослужбовець РФ розповів, що відходить із залишками особового складу до Росії через Донецьк. Позицій окупантів навколо вже немає. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові, оприлюдненій ГУР МО у Telegram, передають Патріоти України.
Військовий РФ розповідає, що з 19 людей їх залишилося всього троє. Вони мешкають в підвалі та не мають їжі. «Ми в Донецьку. Нас 19 осіб. Наш взвод, коротше, розх****ли. Нас залишилося лише троє осіб. Ми живемо в підвалі. Тут пі**ць, нас тут не годують», — сказав окупант.
При цьому він розповів, що командири давно покинули їх. Тому вони мусять самостійно вибиратися. «Командування немає. Ми прибилися до артилерії. Якщо, не дай Бог, на мене прийде вантаж 200, знай, що я живий», — каже окупант товаришу.
Після того, як загарбники потрапили в кільце ЗСУ, вони вирішили тікати до Росії. «Ми будемо виходити в Росію. Зрозумів? Ми взагалі в кільці були», — додав загарбник.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....