"Всюди укропи, нас оточили, наших тут немає": Окупант побідкався, як у паніці тікає через Донецьк до Росії (аудіо)

Військовослужбовець РФ розповів, що відходить із залишками особового складу до Росії через Донецьк. Позицій окупантів навколо вже немає. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові, оприлюдненій ГУР МО у Telegram, передають Патріоти України.

Військовий РФ розповідає, що з 19 людей їх залишилося всього троє. Вони мешкають в підвалі та не мають їжі. «Ми в Донецьку. Нас 19 осіб. Наш взвод, коротше, розх****ли. Нас залишилося лише троє осіб. Ми живемо в підвалі. Тут пі**ць, нас тут не годують», — сказав окупант.

При цьому він розповів, що командири давно покинули їх. Тому вони мусять самостійно вибиратися. «Командування немає. Ми прибилися до артилерії. Якщо, не дай Бог, на мене прийде вантаж 200, знай, що я живий», — каже окупант товаришу.

Після того, як загарбники потрапили в кільце ЗСУ, вони вирішили тікати до Росії. «Ми будемо виходити в Росію. Зрозумів? Ми взагалі в кільці були», — додав загарбник.

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...