"Всюди укропи, нас оточили, наших тут немає": Окупант побідкався, як у паніці тікає через Донецьк до Росії (аудіо)

Військовослужбовець РФ розповів, що відходить із залишками особового складу до Росії через Донецьк. Позицій окупантів навколо вже немає. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові, оприлюдненій ГУР МО у Telegram, передають Патріоти України.

Військовий РФ розповідає, що з 19 людей їх залишилося всього троє. Вони мешкають в підвалі та не мають їжі. «Ми в Донецьку. Нас 19 осіб. Наш взвод, коротше, розх****ли. Нас залишилося лише троє осіб. Ми живемо в підвалі. Тут пі**ць, нас тут не годують», — сказав окупант.

При цьому він розповів, що командири давно покинули їх. Тому вони мусять самостійно вибиратися. «Командування немає. Ми прибилися до артилерії. Якщо, не дай Бог, на мене прийде вантаж 200, знай, що я живий», — каже окупант товаришу.

Після того, як загарбники потрапили в кільце ЗСУ, вони вирішили тікати до Росії. «Ми будемо виходити в Росію. Зрозумів? Ми взагалі в кільці були», — додав загарбник.

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...

Ракети летіли по балістичній траєкторії: Ігнат розповів про деталі нової атаки РФ на Київ

понеділок, 29 травень 2023, 12:58

Росія атакувала Україну з північного напрямку, ймовірно, з оперативно-тактичного комплексу "Іскандер". Ракети летіли по балістичній траєкторії, передають Патріоти України з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону. "Бул...