"Всьо паламалась!": На Запоріжжі 50 окупантів відмовилися воювати та вивели з ладу озброєння свого підрозділу, - Генштаб

На тлі успішних бойових дій Сил оборони України та через значні втрати противника в живій силі, збільшуються випадки дезертирства в підрозділах російських окупаційних військ, які все частіше самовільно залишають бойові позиції. Про це повідомляє пресцентр Генштабу.

Зокрема, як зазначається, близько 50 військовослужбовців етнічних дагестанців зі складу каспійської флотилії, в районі населеного пункту Дорожнянка Запорізької області, відмовились брати участь в бойових діях. Наявне в підрозділі озброєння російські відказники вивели з ладу.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...