"Всо пропало": У російській армії скаржаться на неефективність комплексів ППО проти дронів України

Партизанський рух "Атеш" повідомив, що російські бойовики скаржаться на несправності та неефективність комплексів ППО проти українських дронів. Про це пише "Атеш", передають Патріоти України.

Зазначається, що військовослужбовець із підрозділу ППО зазначає, що керівництво почало використовувати старі ЗРК "Куб", які "дуже погано виявляють себе".

"Зважаючи на все, ця техніка була вилучена зі старих запасів, а ракети для цього зенітно-ракетного комплексу погіршилися під час зберігання на складах. Найчастіше вони просто не можуть вразити ціль, навіть якщо вона виявлена", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, більшість працездатних ЗРК було відправлено на фронт, а в тилових містах залишилися несправні чи зношені. За словами бойовика, 65-80% усіх зенітно-ракетних комплексів РФ мають несправності. Водночас більшість операторів не отримали належного навчання, а підготовлені фахівці гинуть на війні в Україні.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...