"Всього найкращого - до побачення": Британські спецслужби розкрили останні повідомлення нацистів

Спецслужби Великої Британії оприлюднили останні перехоплені повідомлення нацистів, якими вони обмінювалися перед капітуляцією в 1945 році. Документи опубліковані на сайті британського Центру урядового зв'язку з нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

У них йдеться про те, що останню радіограму 7 травня 1945 року о 7:35 відправив лейнтенант по імені Кункель, після цього зв'язок було припинено. "Британські війська увійшли до Куксхафену 6 травня о 14:00 – з цього моменту весь радіозв'язок припиняється – бажаю вам всього найкращого", – йшлося в повідомленні.

У ще одному повідомленні зазначалося: "Закриття зв'язку назавжди – всього найкращого – до побачення". За кілька днів до цього було перехоплено інше повідомлення, в якому німецький солдат, що перебував на датському узбережжі, запитав по радіозв'язку, чи є у когось сигарети. Йому відповіли, що їх немає.

У Тернополі чоловік проголосив себе "народним мером", але далі "щось пішло не так"

неділя, 4 червень 2023, 22:52

У Тернополі викрили 46-річного чоловіка, який проголосив себе "народним мером" міста. Він був шанувальником зрадника Стемоусова та поширював фейки про "звільнення" окупаційною армією РФ Маріуполя. Про це повідомили в поліції Тернопільської області, пер...

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...