​Встановлено особи запроданців, що катували українців у донецькому концтаборі

Встановлено особи основних військових злочинців, що викрадали мешканців Донецька та піддавали їх тортурам у концтаборі «Ізоляція». Про це з посиланням на дані Bellingcat повідомляє колишній вʼязень терористів «ДНР», журналіст і письменник Станіслав Асєєв, зазначають Патріоти України.

За даними письменника, керували «Ізоляцією» наступні особи:

Кривонос Юрій Сергійович, 29.12.1978 р.н., позивний «Товстий». Паспорт громадянина РФ: Серія 6019 № 587195 Зайняв місце Палича (Куликівського Дениса) як куратора «Ізоляції».

Бутенко Володимир Володимирович, 17.05.1980 р.н., позивний «Бут». Паспорт громадянина РФ: Серія 6019 № 616516. Права рука Кривоноса, один з старших по зміні.

Єрьомічев Руслан Володимирович, 15.07.1979 р.н., позивний «Єрмак». Паспорт громадянина РФ: Серія 6019 № 627493. «Головний любитель молодих дівчаток на «Ізоляції», – пише про нього на своїй сторінці у Facebook Асєєв.

Асєєв підкреслює, що троє причетні до жорстоких тортур, побоїв, принижень людської гідності.

Однак тепер, маючи дані їхніх російських паспортів, пише журналіст, можна офіційно пред'являти претензії Російської Федерації за порушення законів і звичаїв ведення війни, «що, сподіваюся, буде ініційовано найближчим часом як на ТКГ, так і нашим МЗС».

«Я 28 місяців слухав, як ви б'єте жінок в сусідніх камерах, змушуєте співати пісні під тортури і затягували людей з електроопіки в камери, де вони і далі повинні «тримати стіну плачу». Вам всім було дуже смішно. Тепер посміємося ми», – написав Асєєв.

Станіслав Асєєв під псевдонімом Станіслав Васін працював журналістом в окупованому Донецьку. Був викрадений 11 травня 2017 року і утримувався проросійською терористичною організацією «ДНР» до 29 грудня 2019 року.

Асєєв є одним із найвідоміших в’язнів донецьких бойовиків. Методи жахливих катувань у в’язниці «Ізоляція», в яку російські гібридні сили перетворили колишній артцентр, він описав у книзі «Світлий шлях». А есеї про життя окупованого Донецька, за які, власне журналіст і був арештований, склали книгу «В ізоляції». Асєєв є автором роману «Мельхіоровий слон, або Людина, яка думала».

Нагадаємо, що книга есеїв «В ізоляції» колишнього політв'язня Станіслава Асєєва отримала Шевченківську премію-2021 з літератури.

Хіти тижня. "Старік Кабаєв" проміняв стару гімнастку Аліну на молоду фігуристку Аліну ж? Японські ЗМІ пишуть про нову коханку 69-річного Путіна

неділя, 24 жовтень 2021, 4:00

На матчі Континентальної хокейної ліги між «Ак Барс» – «Металург» (1:3) фігуристка Аліна Загітова влаштувала скандал. Спортсменка зажадала видалити всі фото з гри, на яких вона потрапила в кадр, заявивши журналісту Рустаму Імамову: «Я вас засуджу, у ме...

Хіти тижня. ​Селфі на фоні Кремля і анекдот про "обіср*них бандерівців": Бізнесу невістки Кернеса оголосили бойкот в Україні

неділя, 24 жовтень 2021, 2:00

У Мережі розгорається скандал навколо київської бізнесвумен Юлії Привалової. Українці закликають бойкотувати компанію Yaro, засновницею та власницею котрої є Юлія Привалова. Як повідомляли Патріоти України, Привалова днями опублікувала пост на своїй ст...