Встановлюють камери і вирубують кущі: У Мелітополі колаборанти і ФСБівці панікують через партизан

У тимчасово окупованому Мелітополі колаборанти та співробітники ФСБ запанікували через активні дії українських партизанів. Загарбники навіть почали вирубувати кущі, бо бояться, що в них може бути захована вибухівка, передають Патріоти України.

Крім того, колаборанти посилили воєнізовану охорону. Про це повідомляє Telegram-канал "Ріа Мелітополь". Примітно, що окупанти почали боятися за своє життя після підриву колаборанта-пропагандиста Олега Шостака. Зокрема, так званий "начальник департаменту охорони здоров'я" виставив воєнізовану охорону на вході до будівлі на проспекті Богдана Хмельницького, 46.

Крім того, ФСБівець розпорядився встановити довкола свого кабінету камери відеоспостереження. "Залітний гусак, який організовує систему охорони здоров'я в місті, співробітник ФСБ. До себе на профілактичні бесіди він викликає до кабінету по черзі лікарів-керівників. ФСБівець розпереживався за своє майбутнє і наказав встановити у всіх коридорах будівлі камери відеоспостереження", – йде мова в повідовленні.

Також наголошується, що у деяких колаборантів, ймовірно, почалися психічні розлади та манія переслідування. Так, "директор" комунального підприємства "Жилмасив" Андрій Хрущ ходить по своєму двору і з побоюванням оглядається. Більше того, своїм підлеглим колаборант наказав вирубати кущі біля свого під'їзду, бо переживає, що в них може бути захована вибухівка.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...