Встановлюють камери і вирубують кущі: У Мелітополі колаборанти і ФСБівці панікують через партизан

У тимчасово окупованому Мелітополі колаборанти та співробітники ФСБ запанікували через активні дії українських партизанів. Загарбники навіть почали вирубувати кущі, бо бояться, що в них може бути захована вибухівка, передають Патріоти України.

Крім того, колаборанти посилили воєнізовану охорону. Про це повідомляє Telegram-канал "Ріа Мелітополь". Примітно, що окупанти почали боятися за своє життя після підриву колаборанта-пропагандиста Олега Шостака. Зокрема, так званий "начальник департаменту охорони здоров'я" виставив воєнізовану охорону на вході до будівлі на проспекті Богдана Хмельницького, 46.

Крім того, ФСБівець розпорядився встановити довкола свого кабінету камери відеоспостереження. "Залітний гусак, який організовує систему охорони здоров'я в місті, співробітник ФСБ. До себе на профілактичні бесіди він викликає до кабінету по черзі лікарів-керівників. ФСБівець розпереживався за своє майбутнє і наказав встановити у всіх коридорах будівлі камери відеоспостереження", – йде мова в повідовленні.

Також наголошується, що у деяких колаборантів, ймовірно, почалися психічні розлади та манія переслідування. Так, "директор" комунального підприємства "Жилмасив" Андрій Хрущ ходить по своєму двору і з побоюванням оглядається. Більше того, своїм підлеглим колаборант наказав вирубати кущі біля свого під'їзду, бо переживає, що в них може бути захована вибухівка.

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...