Встановили прапор: Азербайджанські військові захопили стратегічний міст біля іранського кордону (відео)

Худаферинський міст розташований приблизно за 40 км від лінії, з якої наприкінці вересня почався наступ азербайджанської армії. До кордону Вірменії від нього по прямій менше ніж 40 км.

Армія Азербайджану здобула контроль над стратегічним мостом через річку Аракс недалеко від кордону з Іраном і Вірменією, повідомляють Патріоти України.

Спочатку повідомлення про появу азербайджанських солдатів у цій місцевості з'явилися в іранських пабліках. З іранської території було знято відео, де можна розрізнити прапор Азербайджану над мостом.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...