"Вставання з колін" та назад у СРСР: На росТБ у наказовому порядку будуть показувати "битву за врожай" і "великі надої"

Російські сенатори заявили, нібито селяни теж "борються за Росію".

Вище керівництво Росії продовжує занурюватися в риторику застою часів СРСР. В ефір новинних блоків державних телеканалів найближчим часом повернуться репортажі про «битву за врожай», яку ведуть «заради Росії» жителі сіл. З такою пропозицією на засіданні Ради Федерації виступив у вівторок сенатор Олег Корольов, передають Патріоти України.

«Зараз на величезних просторах Росії, в тому числі і аграрної держави, ведеться битва за урожай, сотні тисяч одиниць техніки, сотні тисяч людей збирають хліб», - заявив Корольов.
Необхідно «звернутися до наших державних ЗМІ хоч разочок показати цю найбільшу битву заради Росії, (битву) селян в пік збирання великого, чудового врожаю», закликав сенатор. «Щоб завтра пішла від нас блискавка-телеграма: від імені всіх членів Ради Федерації звертаємося до вас, шановні керівники каналів, показувати, як у нас люди працюють на полях, збирають урожай. Ми вже відвикли показувати людей праці», - заявила Матвієнко.
Нагадаємо, в федеральному бюджет 2019 року на роботу державних засобів масової інформації виділено 84 млрд рублів, з яких 69,2 млрд - відводиться на фінансування «телебачення і радіомовлення».

Хіти тижня. “Конвульсії Труби перед відставкою”: Порошенку оголосили підозру, у екс-президента різко відповіли

середа, 20 листопад 2019, 16:30

Направлена в Генпрокуратуру підозра ДБР щодо Петра Порошенка є російським замовленням на нанесення шкоди репутації екс-президента, а також спробою перешкодити йому провести ряд зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії в Хо...

"Юзик" під "дахом" Зеленського, або Чи зможе президент покарати скандального друга", - експерти (фото, відео)

середа, 20 листопад 2019, 16:15

Уже кілька днів президент Володимир Зеленський, глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, НАБУ та інші правоохоронні органи замовчують один із найбільших скандалів, передають Патріоти України. Давній друг президента – нардеп "Юзик" (Ю...