"Вставання з колін" та назад у СРСР: На росТБ у наказовому порядку будуть показувати "битву за врожай" і "великі надої"

Російські сенатори заявили, нібито селяни теж "борються за Росію".

Вище керівництво Росії продовжує занурюватися в риторику застою часів СРСР. В ефір новинних блоків державних телеканалів найближчим часом повернуться репортажі про «битву за врожай», яку ведуть «заради Росії» жителі сіл. З такою пропозицією на засіданні Ради Федерації виступив у вівторок сенатор Олег Корольов, передають Патріоти України.

«Зараз на величезних просторах Росії, в тому числі і аграрної держави, ведеться битва за урожай, сотні тисяч одиниць техніки, сотні тисяч людей збирають хліб», - заявив Корольов.
Необхідно «звернутися до наших державних ЗМІ хоч разочок показати цю найбільшу битву заради Росії, (битву) селян в пік збирання великого, чудового врожаю», закликав сенатор. «Щоб завтра пішла від нас блискавка-телеграма: від імені всіх членів Ради Федерації звертаємося до вас, шановні керівники каналів, показувати, як у нас люди працюють на полях, збирають урожай. Ми вже відвикли показувати людей праці», - заявила Матвієнко.
Нагадаємо, в федеральному бюджет 2019 року на роботу державних засобів масової інформації виділено 84 млрд рублів, з яких 69,2 млрд - відводиться на фінансування «телебачення і радіомовлення».

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...