"Вставання з колін" триває: Путін заявив, що РФ ще не сформувалася після розвалу СРСР

За словами російського президента, за історичними мірками з моменту розвалу СРСР пройшло зовсім небагато часу.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що після розпаду Радянського Союзу його держава досі перебуває у стадії формування. Про це він заявив під час засідання російського організаційного комітету "Перемога", повідомляють Патріоти України.

За словами Путіна, за історичними мірками з моменту розвалу СРСР пройшло зовсім небагато часу.

«Сучасна Росія, безумовно, перебуває ще в стадії формування, становлення. Це стосується всіх аспектів нашого життя: і політичної системи, і економіки, і так далі», – стверджує господар Кремля.

Він додав, що багато в чому росіяни ще дуже вразливі і багато чого в Росії зроблено «на живу нитку».

«Нам потрібні внутрішня стабільність і час для зміцнення країни, всіх її інститутів. Тому ще раз дякуємо тим, хто підтримав поправки», – додав Путін.

З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...