Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цвяхи у свій ніс і витримати удар сокирою в живіт. Про це повідомляє "Суспільне", передають Патріоти України.

Місцева окупаційна адміністрація виклала в мережу відеозапис із будівлі Балаклійської міськради, на якій так званий "заступник мера" Сергій Агарков зриває табличку з ім'ям Степана Масельського, голови Ізюмської райдержадміністрації. В цьому Агаркову допомагав ще один колабораціоніст Сергій Моїсеєв, який раніше проживав у Харкові, а після Революції Гідності теж виїхав у РФ. Агарков очолював проросійське об'єднання "Союз народної єдності" до 2014 року.

Реакція Масельського

Голова районної адміністрації Степан Масєльський дав коментарі журналістам. За його словами, він не бачив відео, зняте окупантами в Балаклійській міськраді й не хоче переглядати відеоролики окупантів, колабораціоністів та інших зрадників.

"Повірте, повісимо назад", — сказав Масельський, який зараз займається відправкою до Ізюмського району гуманітарної допомоги.

Місто Балаклія захоплене на початку березня. Відомо про те, що мер Іван Столбовий вирішив співпрацювати з РФ, а згодом виїхав із міста на територію РФ. Наразі йог підозрюють у держзраді.

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...

Ранок починається з "бавовни": У Севастополі прогримів вибух у районі штабу Чорноморського флоту окупантів (відео)

субота, 20 серпень 2022, 8:53

20 серпня приблизно о 08:17 ранку в районі штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі у тимчасово окупованому росіянами Криму пролунав вибух. Місцеві пабліки в соцмережах та підконтрольні ворогу ЗМІ пишуть про "сильний хлопок" і викладають відео та фо...