Вступ Фінляндії та Швеції до НАТО поставить Росію у складне положення на Балтійському морі, - генерал США

У США переконані, що вступ Фінляндії та Швеції до НАТО поставить Росію у складне воєнне положення на Балтійському морі, передають Патріоти України.

Очільник Комітету начальників штабів Збройних сил США, генерал Марк Міллі вважає, що в такому разі в Росії залишиться доступ лише до невеликої берегової лінії. Позиції РФ ослабнуть, а Альянс, навпаки, зміцниться в стратегічних акваторіях. Про це пише Reuters з посиланням на слова Міллі під час спільної прес-конференції з прем'єр-міністром і міністром оборони Швеції.

Зазначається, що приєднання Фінляндії та Швеції означатиме, що узбережжя Балтійського моря, за винятком коротких смуг навколо російських міст Калінінграда та Санкт-Петербурга, буде оточене членами НАТО.

"З російської точки зору, це буде дуже проблематично для них у військовому плані, але це буде дуже вигідно для НАТО", - підкреслив Міллі.

Очільник Комітету начальників штабів Збройних сил США наголосив, що Балтійське море стратегічно дуже важливе, адже це одне з найбільших морських шляхів світу.

Щомісяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон, - ГУР Міноборони

четвер, 8 червень 2023, 22:02

Представник ГУР Андрій Юсов розповів, що кожного місяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон в рамках "Хочу жити", передають Патріоти України. Юсов зазначив, що попри таку велику кількість заявок, звільнити військовог...

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...